Specialista na Chorvatsko

Kladiny

Základní informace
Poloha: Rekreační oblast v malebné Vysočiny nedaleko Pelhřimova, kraj lesů a rybníků, historických památek.
Ubytování: Rekreační chalupa po reknostrukci, na polosamotě nedaleko rybníka, oplocený pozemek s malými stromy a keři s výhledem na les, možnost příjezdu a parkování v uzamčeném objektu. K dispozici je obývací hala, 2 ložnice (1x2 přízemí a 1x4 podkroví), vybavená kuchyně s jídelnou (plynový sporák s el. troubou, lednička, kávovar, toustovač, mikrovlnná trouba, teplá voda), koupelna (sprchový kout),WC, lůžkoviny a povlečení.
Vybavení: TV, rádio s CDpřehrávačem, automatická pračka, zahradní posezení, venkovní ohniště, stolní tenis, parkování na uzamčeném pozemku.
Služby: Nákup:2 km ( Zachotín), 4 km (Vyskytná) Restaurace: 4 km (Vyskytná), 10 km (Pelhřimov) Agentura neručí za provoz služeb v místě.
Rekreace: Koupání a vodní sporty - 2 rekreační rybníky 200 m a 400 m od objektu, koupaliště Vyskytná 4 km., krytý bazén Pelhřimov 10 km., plavecký areál Jihlava 24 km, turistika, cyklotrasy, houbaření, mnoho historických památek...
Kapacita: 6 osob
Cena: JARO-LÉTO-PODZIM: Prázdniny 16.7.- 13.8.: 9600,- Prázdniny-ostatní: 9100,- Červen, září: 6700,- Květen, říjen: 6700,- Zkrácené pobyty, víkendy a pobyty v jiném období nelze:
Fotogalerie
Dotaz na volný termín dle Vašeho požadavku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* povinná položka