Specialista na Chorvatsko

Všechny lokality

Jednopatrový kvalitně zařízený dům se nachází v klidné apartmánové zástavbě necelých 10 min. chůze od historického centra. Pláž 400 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 400 m. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází v klidné části nové zástavby 15 min. chůze od historického centra. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 450 m. Parkování u domu zdarma.

Leží v první řadě domů cca 10m nad mořem. Ubytování je v přízemí se samostaným vstupem. Z terasy, která je přes cestu je nádherný výhled na pláž a moře. Pláž 30m, parkování zdarma.

Dvoupatrový standardně zařízený apartmánový dům se nachází 400 m od centra Bašky s širokou nabídkou kulturního i společenského vyžití. Nedaleko informačního centra. Pláž 400 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází 350 m od centra Bašky. V jeho těsné blízkosti je informační centrum. Pláž 350 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází v klidné zóně vilek nad hotelem Olympia necelých 450 m od centra města. Pláž 300 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování lze dokoupit v penzionu Vjeko vzdálené asi 250 m. Parkování u domu na uzavřeném pozemku zdarma.

Oblíbená účelně vybavená studia ve dvoupatrovém domě se nachází 450 m od centra města v klidné zóně vilek nad hotelem Olympia. Pláž 200 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování v restauraci Mile vzdálené asi 80 m. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený apartmánový dům v klidné zóně vilek je vzdálený od centra města necelých 30 min. chůze. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování v penzionu Vjeko vzdálené asi 300 m. Parkování u domu zdarma.

Komplex Resnik se skládá z hotelových pavilonů a bungalovů obklopených zelení, které se nacházejí v blízkosti pláže v západní části města Kaštela. Bungalovy tvoří účelně zařízené chatičky, každá má svou terasu. Mezi jednotlivými bungalovy je dostatek místa v volnému pohybu, proto jsou velmi vyhledávané rodinami s dětmi.

příjemný rodinný penzion je situován v části zvané Seget Donji, asi 3 km od hist. centra Trogiru. Svým klientům nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích. Penzion se nachází ve svahu, pouhých 50 m od oblázkové pláže.