Specialista na Chorvatsko

Všechny lokality

Jednopatrový kvalitně zařízený dům se nachází v klidné apartmánové zástavbě necelých 10 min. chůze od historického centra. Pláž 400 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 400 m. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází v klidné části nové zástavby 15 min. chůze od historického centra. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 450 m. Parkování u domu zdarma.

Menší hotel Lukas umístněný v kopci se nachází nedaleko centra oblíbeného letoviska Gradac.íky jeho perfektní poloze je z něj krásný výhled na moře,letovisko i na protější ostrovy.Součástí vybavení hotelu je recepce a bazén s lehátky.Pod hotelem se nachází dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky.Spoustu dalšího vyžitíabízí samotné letovisko,kde je mnoho obchůdků,restaurací a bohaté sportovní vyžití na pláži.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází 350 m od centra Bašky. V jeho těsné blízkosti je informační centrum. Pláž 350 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízené apartmány ve dvou sousedících domech,výhodou je jejich poloha 100 m od hlavní kolonády a 200 m na pláž - oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování lze dokoupit v restauraci Mars přímo pod domem.. Parkování u domu na uzavřeném pozemku zdarma.

Dobře a vkusně zařízený apartmánový dům v klidné zóně vilek je vzdálený od centra města necelých 30 min. chůze. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování v hotelu Nikola vzdálené asi 300 m. Parkování u domu zdarma.

Komplex Resnik se skládá z hotelových pavilonů a bungalovů obklopených zelení, které se nacházejí v blízkosti pláže v západní části města Kaštela. Bungalovy tvoří účelně zařízené chatičky, každá má svou terasu. Mezi jednotlivými bungalovy je dostatek místa v volnému pohybu, proto jsou velmi vyhledávané rodinami s dětmi.

Penzion Nemira se nachází v klidném letovisku nesoucí stejné jméno,cca 3 km jižně od centra Omiše.Díky jeho poloze je z něj krásný výhled na moře a v jeho blízkosti se nachází obchod a restaurace.Letovisko disponuje nádhernými oblázkovými plážemi,křišťálově čistým mořem a borovými háji,tudíž je ideální volbou pro rodinnou dovolenou.

Třípatrový apartmánový dům nabízí kvalitní ubytování, polohu asi 400 m od centra a z horního patra krásný pohled na panorama malebného Primoštenu. Pláž 450 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Restaurace 500 m. Parkování u domu zdarma.

Třípatrový kvalitně zařízený apartmánový dům se nachází na okraji města 50 m od moře, 450 m od historické části Primoštenu a 300 m od centra města. Pláž je ve vzdálenosti 300 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Restaurace 500 m. Parkování u domu zdarma.